Wonder Lab Szczecin

KAROLINA NOWAK
Kosmetyczka, stylistka rzęs, linergistka

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się, gdy w 2008 roku po studiach pedagogicznych, zaczęłam naukę w Studium Kosmetycznym Omnia w Szczecinie.

Praktyka w gabinecie, pierwsze zabiegi na klientkach sprawiły, że złapałam bakcyla. Już w trakcie trwania szkoły zajęłam się zabiegami na twarz i ciało, a kiedy spróbowałam sił w stylizacji rzęs – mój grafik zapełnił się na tyle, że zechciałam otworzyć własny gabinet kosmetyczny. Przyszedł czas na zmiany, kiedy w 2017 roku rozpoczęłam szkołę makijażu permanentnego Broadway Beauty w Poznaniu. Moim faworytem stały się usta i brwi permanentne, które pokochałam z wzajemnością.

W naszym gabinecie chętnie korzystamy z zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej, nieinwazyjnych, dających cudne efekty. Stylizacja rzęs oraz brwi to także nasza wisienka na torcie – oczy są zwierciadłem duszy – dbamy o nie z dużą starannością.

Tempo rozwoju kosmetyki i medycyny estetycznej mobilizuje nas do systematycznych szkoleń i udziału w licznych warsztatach zajęciowych – co zawsze staramy się wykorzystać w naszym gabinecie.