Wonder Lab Szczecin

Aloe Vera Moisturizing Mask - MASK LAB

Ekspresowy zabieg z Aloe Vera.

Delikatny zabieg w saszetkach, który zawiera wysoką zawartość ekstraktu z aloe vera. Zabieg ten gwarantuje skórze wyciszenie oraz odżywienie. Dodatkowo na długi czas pozostawia efekt gładkiej, dobrze nawilżonej oraz miękkiej w dotyku skóry.

Efekty stosowania: produkt zapewnia wyciszenie, nawilża oraz wpływa na poprawę elastyczności skóry.

Aloe Vera Moisturizing Mask - MASK LAB

Hyaluron Push Up Mask - MASK LAB

Ekspresowy zabieg z Hyaluronem.

Intensywnie nawilżający zabieg, który pozostawia skórę jedwabistą i wygładzoną. Zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry, jej rozświetlenie oraz hamuje proces starzenia się.

Efekty stosowania: produkt zapewnia działanie kojące, nawilża, rozświetla oraz wpływa na poprawę elastyczności skóry.

Hyaluron Push Up Mask - MASK LAB

Wit A/C Mask - MASK LAB

Ekspresowy zabieg z witaminą A i C.

Ekspresowy zabieg posiadający silnie skoncentrowane witaminy, które w błyskawiczny sposób zapewniają regenerację i wygładzenie skóry. Moc witamin sprawia, że skóra staje się rozświetlona, dotleniona oraz przywrócony zostaje jej świeży wygląd.

Efekty stosowania: produkt zapewnia działanie ochronne przed antyoksydantami, nawilża oraz wpływa na poprawę elastyczności

Wit A/C Mask - MASK LAB

Collagen Lifting Mask - MASK LAB

Ekspresowy zabieg z collagenem.

Ekspresowy zabieg który w prosty i szybki sposób poprawia jakość skóry. Produkt pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu zauważalna jest poprawa elastyczności i jędrności skóry. Dodatkowo zapewnione jest działanie antyoksydacyjne, odbudowana jest warstwa ochronna skóry oraz utrzymany odpowiedni stopień nawilżenia skóry. Zabieg składa się z 3 etapów, ostatni z nich stanowi idealną bazę pod makijaż.

Efekty stosowania: produkt zapewnia działanie ochronne przed antyoksydantami, nawilża oraz wpływa na poprawę elastyczności skóry.

 

Collagen Lifting Mask - MASK LAB